Menu dodatkowe
Informacje

Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu dyskotekowego. Chcesz zorganizować imprezę w profesjonalnym stylu, zadzwoń do nas.

Imprezy

Chcesz zorganizować imprezę? Wesele, poprawiny, rocznica, imieniny, urodziny: 18stka, 20stka, 30stka, 40stka, 50tka ..., imprezę: walentynkowa, andrzejkowa, halloween, wieczór: kawalerski, panieński, studniówka, domówka, grill ze znajomymi, sylwester, nowy rok lub inną imprezę w oryginalnym stylu? Skontaktuj się z nami. Zapraszam do działu: kontakt

Z nami nie potrzebujesz DJa, Orkiestry, Zespołu na Imprezę. Przy skorzystaniu z naszych usług, na pewno wyjdzie o wiele taniej. Można nawet zrobić poprawiny w cenie.

DJ na Urodziny, DJ na 18stkę, DJ na Imprezę, DJ na Wesele, Wodzirej Weselny, Orkiestra na Wesele, Orkiestra Weselna, Zespół Muzyczny, Muzyka na Wesele, Oprawa Muzyczna i Oświetleniowa, Pokaz Laserowy, Pokazy Laserowe, Projektor Laserowy, Wypożyczalnia Nagłośnienia Oświetlenia Głośników.

Zapraszamy do współpracy między innymi osoby prywatne z Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Tychy, Mierzęcice, Siewierz, Psary, Pyrzowice, Sławków, Bukowno, Olkusz, Myszków, Mikołów, Bytom, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Ruda Śląska, Jaworzno, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Zawiercie i okolic.


Reklama

Kalendarz

Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt